W grudniu 2004r. otwarto w Bydgoszczy jedno z największych w Polsce centrów zabaw rodzinnych. Od 18 lat jesteśmy krainą dziecięcych uśmiechów, w której nigdy nie można się nudzić.

Centrum Zabaw Rodzinnych
FAMILY PARK

powstało z myślą o wszystkich, którzy poszukują ciekawej formy spędzania czasu z bliskimi. Naszym pragnieniem było zapewnianie możliwości aktywnego wypoczynku z dozą relaksu wszystkim członkom rodziny w różnym wieku. Nasz obiekt to ponad 4000 m2

W obiekcie znajduje się sala zabaw dla najmłodszych, którzy pod czujnym okiem animatorów będą mogli odkrywać świat, spędzając przy tym wesoło czas. Ściana wspinaczkowa, samochodziki akumulatorowe, strefa trampolin oraz wiele innych atrakcji dla dzieci które pozwolą im zdobywać nowe umiejętności podczas rozmaitych aktywności fizycznych. Posiadamy również kręgielnię – idealną na rodzinne zawody bądź rozgrywkę między znajomymi.  Jesteśmy dumni, że kolejne pokolenie zaczyna poznawać świat bawiąc się i ucząc w Family Park.

Nasze standardy

Szczególnie ważne jest dla nas bezpieczeństwo techniczne i sanitarne, dzięki którym stwarzamy warunki do pełnej kreatywności rodzinnej zabawy. Nasz zespół codziennie czuwa nad prawidłowym działaniem Family Park. Nad bezpieczeństwem zabawy w Family Park czuwa zespół pracowników technicznych, którzy prowadzą zgodnie z obowiązującymi wytycznymi codzienną kontrolę urządzeń przez oględziny oraz kontrole funkcjonalne, które prowadzą do szczegółowej oceny stanu każdego urządzenia. Każdego roku Family Park poddawane jest akredytacji technicznej przez uprawnionego specjalistę, który bada wszystkie znajdujące się urządzenia i dokumentację wydając orzeczenie, na bazie którego możliwe jest prowadzenie obiektu.

Czytaj więcej

Kącik Malucha

Nawet raczkujące maluchy mogą przeżywać radosne chwile wspólnej zabawy z mamą i tatą. Kącik znajduje się na piętrze i jest strefą oddzieloną od głównej sali zabaw. Strefa wyposażona jest w mini figloraj wraz z basenem z piłeczkami. Strefa zabaw dla dzieci do lat 4. W strefie znajdują sie działające w bezpłatnym trybie dodatkowe atrakcje tj. karuzleka, bujak słonik, bujak balon.

 

Kącik dla dzieci do lat sześciu.

Bufet

Nasz bufet w swojej ofercie ma wszystko, co może zadowolić podniebienia rodziców i dzieci.

Przekąski, napoje oraz desery, które pozwolą zregenerować siły po trudach zdobywania Figloraju.

Pyszna kawa czeka na rodziców, którzy potrzebują dawki energii aby nadążyć za swoimi pociechami.

Sprawdź ofertę bufetu