Jak dojechać do Family Park?

Family Park znajduje się przy ul Fordońskiej 246. Można dojechać do nas komunikacją miejską.

Autobusy linii 74 oraz 81 zatrzymują się przed budynkiem Family Park.

Osoby, które chcą przyjechać do nas samochodem powinny się kierować na Brdyujście oraz IKEA.

Dlaczego nie mamy biletów godzinnych?

Zbierając swoje doświadczenie przez lata wiemy, że w Family Park czas na zabawie upływa bardzo szybko. Klienci, którzy kupowali u nas bilety godzinne i tak w większości zostawali dłużej co równało się z ceną biletu bez ograniczenia czasowego. Dlatego zdecydowaliśmy o sprzedaży wyłącznie takich biletów.

Dlaczego osoba dorosła musi płacić za wstęp?

Wszystkie atrakcje, które znajdują się w Family Park dostosowane są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jesteśmy rodzinnym Centrum Zabaw, gdzie rodzice ze swoim dziećmi mogą spędzać czas na wspólnej zabawie, korzystając ze wszystkich atrakcji razem.

Dlaczego dzieci muszą bawić się w skarpetkach, a nie mogą w butach albo na boso?

Dzieci bawią się w skarpetkach ze względów bezpieczeństwa. Podczas poruszania się po sali zabaw dzieci mogą mieć założone kapcie jednak na wszystkie zjeżdżalnie oraz konstrukcje muszą one być ściągnięte aby nie doszło do żadnych urazów.

Dlaczego rodzice muszą zakładać ochraniacze?

Rodzice muszą zakładać ochraniacze ze względów sanitarnych. Mogą zabrać ze sobą również kapcie lub obuwie zamienne. Jeżeli rodzic cały czas spędza na zabawie z dzieckiem proponujemy aby również ściągnął obuwie, aby mógł swobodnie korzystać ze wszystkich atrakcji.

Dlaczego nie można wnosić własnego jedzenia i napojów?

Na obiekt nie wnosimy własnego jedzenia i picia ze względów sanitarnych. Family Park ma charakter instytucji żywienia zbiorowego i przestrzegamy wymagań Sanepidu.

Dlaczego dzieci do 90 cm muszą płacić za bilet skoro są jeszcze malutkie?

Specjalnie dla maluszków mamy przygotowany Kącik Malucha,gdzie spokojnie i bezpiecznie dzieci mogą się bawić. Jeżeli rodzice chcą mogą zabrać dzieci na większe atrakcje na wspólną zabawę. W związku z tym, że maluszki nie zawsze korzystają ze wszystkich naszych atrakcji płacą tańszy bilet.

Czy mogę pozostawić u Was dziecko i iść na zakupy?

Niestety nie można. Nie świadczymy usług opieki indywidualnej dla dzieci. Jeden z opieńków pozostaje z dziećmi w Family Park.

Czy dzieci na wysokich konstrukcjach są bezpieczne?

Wszystkie nasze atrakcje poddawane są regularnym kontrolom. Spełniamy wszystkie normy oraz posiadamy orzeczenia niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Centrum. Konstrukcja wykonana jest z materiałów spełniających surowe normy bezpieczeństwa.