17
Październik
2020

Mamy otwarte :)

Z ogromną dbałością i rzetelnością podchodzimy do czystości i bezpieczeństwa sanitarnego.
Family Park od 16 lat jest miejscem gdzie spędzają czas i bawią się całe rodziny. Dobra zabawa jest tylko wtedy gdy jest także bezpieczna. To od zawsze jest dla nas priorytetowa kwestia. Wiemy, że rodzice nam zaufają tylko pod warunkiem spełniania wymogów bezpieczeństwa technicznego i sanitarnego.

Na naszych dużych i małych Gości czeka sporo zmian, związanych przede wszystkim z funkcjonowanie w podwyższonych parametrach higieny i bezpieczeństwa. Podjęliśmy zdecydowane kroki zwiększające bezpieczeństwo klientów i pracowników. Na bieżąco aktualizujemy procedury bezpieczeństwa i stosujemy się do najnowszych zaleceń oraz instrukcji wydawanych przez Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Stworzyliśmy System Bezpieczeństwa Sanitarnego Family Park, zależało nam, aby nowe stworzone standardy bezpieczeństwa sanitarnego zabawy były skuteczne na przyszłość. Stawiamy na ofertę nowej, lepszej jakości zabawy. Nasi pracownicy zostali odpowiednio przeszkoleni, a także wyposażeni w specjalne środki dezynfekujące, które służą do przecierania miejsc z którymi odwiedzający mają styczność.
Nasz system bezpieczeństwa sanitarnego Family Park to także systemy dezynfekcji rąk dla wchodzących, szatnia samoobsługowa z dezynfekowanymi komorami po każdorazowym skorzystaniu, dezynfekcja powietrza i powierzchni promieniami ultrafioletowymi UV-C szatni/recepcji, wielopoziomowego labiryntu, toalet, stref dla rodziców, kącika malucha, pokoi urodzinowych.

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://familypark.pl/system-bezpieczenstwa-sanitarnego/

Zapraszamy do zapoznania się z infografiką dotyczącą bezpiecznej zabawy w Family Park.