03
Lipiec
2020

Dlaczego Family Park jest bezpiecznym miejscem do zabawy

Na naszych dużych i małych Gości czeka sporo zmian, związanych przede wszystkim z funkcjonowanie w podwyższonych parametrach higieny i bezpieczeństwa. Podjęliśmy zdecydowane kroki zwiększające bezpieczeństwo klientów i pracowników. Na bieżąco aktualizujemy procedury bezpieczeństwa i stosujemy się do najnowszych zaleceń oraz instrukcji wydawanych przez Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Stworzyliśmy System Bezpieczeństwa Sanitarnego Family Park, zależało nam, aby nowe stworzone standardy bezpieczeństwa sanitarnego zabawy były skuteczne na przyszłość. Stawiamy na ofertę nowej, lepszej jakości zabawy. Nasi pracownicy zostali odpowiednio przeszkoleni, a także wyposażeni w specjalne środki dezynfekujące, które służą do przecierania miejsc z którymi odwiedzający mają styczność.
Nowy system bezpieczeństwa sanitarnego Family Park także systemy dezynfekcji dla wchodzących, pomiar temperatury osób wchodzących, szatnia samoobsługowa z dezynfekowanymi komorami po każdorazowym skorzystaniu, dezynfekcja powietrza i powierzchni promieniami ultrafioletowymi UV-C szatni/recepcji, wielopoziomowego labiryntu, toalet, stref dla rodziców, kącika malucha, pokoi urodzinowych.

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://familypark.pl/system-bezpieczenstwa-sanitarnego/

Zapraszamy do zapoznania się z infografiką dotyczącą bezpiecznej zabawy w Family Park.

Awwwards