17
Wrzesień
2017

ZAPRASZAMY NA MECZ

19 września o godz. 18:00 rozegrany zostanie Mecz o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Przeciwnikiem Łuczniczki Bydgoszcz będzie wicemistrz Polski – PGE Skra Bełchatów.
Do Bydgoszczy przyjedzie m.in. Michał Winiarski (II trener), Mariusz Wlazły, Srecko Lisinac, Milan Katić – brązowi medaliści mistrzostw Europy, Nikolay Penchev czy Karol Kłos.

Dzień wcześniej, czyli 18 września od godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie z zawodnikami Łuczniczki oraz PGE Skry Bełchatów do Galerii Pomorskiej.
My też tam będziemy z naszymi animacjami! Do zobaczenia 🙂

                                                                                                                                                                                                                                                                                           FAMILY PARK PARTEREM ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ

Możemy pochwalić się tym, że kolejny sezon Centrum Zabaw Rodzinnych FAMILY PARK zadba o dobrą zabawę najmłodszych kibiców. Rodzice nie będą musieli martwić się, z kim zostawić dzieci, żeby przyjść na mecz swojej ukochanej drużyny.

W czasie, gdy rodzice będą bacznie przyglądać się się przebiegowi wydarzeń boiskowych i zagorzale dopingować siatkarzy zespołu, ich dzieci bez ograniczeń będą mogły korzystać z niespodzianek i rozrywek przygotowanych przez team Family Park.

Nasi Animatorzy w ciekawy, atrakcyjny, a co najważniejsze różnorodny sposób zorganizują czas zabaw dla małych kibiców. Zapewnimy małym kibicom moc atrakcji, jak również bezpieczeństwo, a rodzicom komfort oglądania i dopingowania bydgoskiej drużyny.

Zapraszamy na mecze Łuczniczki Bydgoszcz.
Zapraszamy do STREFY FAMILY PARK!