23
Lipiec
2018

Weekend z Family Escape Room

28 – 29 lipca

Wakacje w mieście nie muszą być nudne!

Zbliża się wyjątkowy weekend w Family Park. W najbliższą sobotę i niedzielę (28-29 lipca) zapraszamy do odwiedzenia naszej tajemniczej atrakcji – Family Escape Room. Na co dzień Family Escape Room to nasz pokój urodzinowy, który jest główną atrakcją przyjęcia urodzinowego. Jednak w najbliższy weekend postanowiliśmy zaprosić do tajemniczego świata zagadek także naszych klientów indywidualnych. Tym razem na próbę rozwiązania ukrytych tajemnic pozostawionych przez niezwykłego Podróżnika, może udać się cała rodzina.

Tylko w ten weekend macie wyjątkową możliwość, aby podczas wizyty w Family Park wziąć udział w jedynej w swoim rodzaju atrakcji w Bydgoszczy jaką jest Family Escape Room.
Z naszego escape roomu mogą skorzystać same dzieci (zalecany wiek od 7 lat), jak i całe rodziny.

Tak, tak drodzy rodzice! Wspólny pobyt w escape room to doskonała okazja do zaobserwowania jak Wasze dzieci będą analizowały pozostawione wskazówki, czy będziecie musieli je naprowadzać, czy też może pod presją czasu same poradzą sobie w rozwiązaniu ukrytych zagadek. Integracja, współpraca, komunikacja i oczywiście niezwykła zabawa to wszystko może wydarzyć się w Family Escape Room. I co najważniejsze, poczujcie się jak jedna Drużyna, która współpracuje, nie rywalizuje, dążąc do uwolnienia się z zamkniętego pomieszczenia.

Wystarczy, że w najbliższy weekend: 28-29 lipca odwiedzicie Family Park (czynne od 9:00 do 20:00) i do zakupionego biletu wstępu (Cennik biletów) będziecie mogli zakupić bilet do escape room w promocyjnej cenie.

Bilet dla grupy liczącej do 4 osób (dorośli i dzieci) – 20,00 zł
Każda kolejna osoba – 5,00 zł
Maksymalna liczba osób podczas jednego wejścia 12.

Istnieje możliwość wcześniejszej, telefonicznej rezerwacji wejścia 52 321 69 55
lub mailowo recepcja@familypark.pl

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!!
Wakacje w mieście nie muszą być nudne 😉

sala zabaw, weekend w Bydgoszczy, atrakcje dla dzieci, lato w mieście Bydgoszcz