26
Czerwiec
2023

Wakacje z Babcią i Dziadkiem w Family Park

 

 

Zapraszamy do Family Park w Bydgoszczy na wakacyjną przygodę!

Czy jest coś lepszego niż spędzanie letnich dni w towarzystwie ukochanych wnuków? W Family Park doskonale rozumiemy, jak ważną rolę odgrywają dziadkowie, którzy pomagają w opiece nad dziećmi i tworzą niezapomniane chwile pełne uśmiechu i radości. Dlatego w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia chcemy podziękować Babciom i Dziadkom za ich wspaniałe wsparcie!

Jeśli przyjdziecie do Family Park z wnukami, towarzysząc im w letniej zabawie, otrzymacie od nas wyjątkowy upominek. Na każdego: Babcię i Dziadka czekać będzie kawa lub herbata, abyście mogli chwilę zrelaksować się i cieszyć się smakiem, a do tego słodka niespodzianka, która na pewno umili wspólnie spędzony czas. 

Family Park, położony w samym sercu Bydgoszczy, jest otwarty specjalnie dla Was według następującego harmonogramu:

Godziny otwarcia:

  • Wtorek-Piątek: 13:00-20:00
  • Sobota-Niedziela: 9:00-20:00
  • Poniedziałki – NIECZYNNE

Abyście mogli cieszyć się zabawą w każdej pogodzie, nasz obiekt jest w pełni klimatyzowany, dzięki czemu nawet upały nie stanowią dla nas przeszkody!

Zapraszamy Was i Wasze wnuki do odkrywania naszego fantastycznego Centrum Zabaw Rodzinnych. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, takich jak ścianka wspinaczkowa, dmuchane zjeżdżalnie, labirynty figloraju, basen z piłeczkami, trampoliny i wiele innych. Dzieci będą miały mnóstwo frajdy, a Wy, Babcie i Dziadkowie, będziecie mogli obserwować ich uśmiechy i radość.

Chcemy, aby zabawa w Family Park była dostępna dla wszystkich, dlatego oferujemy przystępne ceny biletów.

Bilet bez limitu czasu w dni powszednie kosztuje jedynie 35,00 zł i pozwala bawić się do woli na wszystkich atrakcjach, takich jak ścianka wspinaczkowa, dmuchane zjeżdżalnie, labirynty, figloraju, basen z piłeczkami i trampoliny. Dodatkowo, za jedynie 25,00 zł, możecie dokupić woreczek z dodatkowymi 5 atrakcjami do wyboru, takimi jak autka, armatki, kręgle, czy ciuchcia.

Nie czekajcie dłużej i sprawdźcie nasz cennik z pełną listą atrakcji i dostępnych biletów.

Dołączcie do nas w Family Park i stwórzcie niezapomniane wspomnienia w towarzystwie Waszych wnuków. Czekamy na Was z otwartymi ramionami!

Family Park – tam, gdzie rodzinna zabawa nabiera nowego wymiaru!