03
Sierpień
2018

PROMOCJA NA WAKACJE

W wakacje w Family Park rządzi „Powtórka z rozrywki”

Czy na dworze upał czy deszcz w Family Park przez całe wakacje gwarantujemy wspaniałą zabawę z licznymi atrakcjami. Na dzieci czeka figloraj, zjeżdżalnia, skałka wspinaczkowa, zabawy i konkursy pod sceną. Rodzicom i Opiekunom proponujemy relaks w strefie S-pokoju, w którym można odpocząć, napić się kawy i spróbować specjałów naszego bufetu. W naszym menu mamy słodkie przekąski, własne wypieki, dania obiadowe, a także zastrzyk energii, w postaci gorącej kawy.

DRUGA WIZYTA GRATIS

Każdy, kto odwiedzi nas w okresie od 23 czerwca do 2 września i zakupi bilet dla dziecka otrzyma bilet na kolejną wizytę gratis! Promocja dotyczy wszystkich biletów dla dzieci, również tych objętych zniżką np. bilet rodzinny, bilet z Bydgoską Kartą Rodzina 3+. Promocyjny bilet będzie można wykorzystać w okresie trzech tygodni.
Zapraszamy serdecznie na Rodzinne wakacje z Family Park.


Regulamin promocji

1. Organizatorem promocji „Powtórka z rozrywki” jest Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Fordońska 246.
2. Klient przy zakupie biletu dla dziecka otrzymuje jednorazowy bilet wstępu, który upoważnia do bezpłatnego wstępu dziecka przy kolejnej wizycie.
3. Promocja rozpoczyna się dnia 23.06.2018 i trwać będzie do 02.09.2018 włącznie.
4. W promocji biorą udział klienci, którzy zakupią bilet wstępu dla dziecka w okresie trwania promocji.
5. Promocją objęte są wszystkie zakupione bilety dla dzieci, również te objęte rabatem np. bilet Rodzina 3+.
6. Promocja nie dotyczy klientów urodzinowych oraz biletów dla grup zorganizowanych oraz klientów realizujących kupony prezentowe bądź vouchery.
7. Realizacja otrzymanego w promocji biletu musi nastąpić w ciągu kolejnych 3 pełnych tygodni (tj. pon.-niedz.) po tygodniu w którym odebrano darmowe wejście (zobacz terminy drugiej wizyty gratis).
8. Nie ma możliwości przedłużenia ważności biletu.
9. Nie ma możliwości wymiany otrzymanego biletu na gotówkę, ani płatne atrakcje dostępne na sali.
10. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie promocji oraz do zawieszenia promocji, o czym powiadomi klientów na stronie www.familypark.pl