19
Marzec
2018

W trosce o spokojny sen rodziców – urodziny dla dzieci w Family Park

Praca, dom, szkoła, przedszkole lub też w innej kolejności szkoła, przedszkole, praca, dom…

No i padło magiczne pytanie ze strony Twojego dziecka – Maaaamo, jakie będę mieć urodziny w tym roku? Jak zwykle najlepsze!

Będąc w permanentnym niedoczasie, myślimy, że mamy jeszcze trochę czasu aby zabrać się za przygotowanie do organizacji urodzin dla dziecka.

Od czego zacząć? Gdzie je wyprawić? Czy mój dom przeżyje entuzjazm małych urodzinowych gości?

Family Park od początku działalności wyznacza trendy w organizacji urodzin dla dzieci z Bydgoszczy i okolic. Do tego tematu podchodzimy z wielką uwagą i doskonalimy nasze usługi.

Projektując usługę urodzin dla dzieci myśleliśmy nie tylko o dzieciach ale i o Was drodzy rodzice.

Zacznijmy od bezpieczeństwa.

Family Park dba o bezpieczeństwo uczestników zabawy począwszy od posiadania certyfikowanych urządzeń rozrywkowych, które przechodzą szczegółowe badania techniczne, ubezpieczenie urodzinowych gości, dbałości o bezpieczeństwo sanitarne po specjalnie projektowane pokoje urodzinowe dla dzieci.

Kadra prowadząca urodziny w Family Park przechodzi szereg szkoleń w zakresie animacji gier i zabaw. Animatorzy podlegają ocenie wewnętrznej oraz zewnętrznej prowadzonej przez wybraną firmę audytującą poziom naszych usług. Opinia naszych klientów jest dla nas najważniejsza dlatego też po każdym zakończonym przyjęciu urodzinowym rodzicie wypełniają ankietę.

Kolejny etap – scenariusz urodzin

Posiadamy największą w Bydgoszczy ilość przestronnych i funkcjonalnych pokoi urodzinowych. Pokój morski, Pokój dżungla, Pokój sportowy, Kraina lodu, Pokój bajkowy, Pokój detektywa, Pracownia Profesora Ciekawskiego, Katedra Profesora Ciekawskiego.

Nie znajdujesz nic co mogłoby zaciekawić Twoje dziecko?

Nie ma problemu – możesz zamówić wybrany temat, nasz zespół zaprojektuje i zrealizuje scenariusz. Wszytko to w ramach jednej ceny.

Mamy doświadczanie w spełnianiu urodzinowych życzeń małych fanów: Star Wars, Minecraft, Kucyków Pony, Smerfów, Bobów Budowniczych, Biedronki i Czarnego Kota…

Zapraszamy na spotkanie, wspólnie stworzymy najlepsze urodziny dla Twojego dziecka.

Masz pytania? Zadzwoń 52 321 69 55 lub napisz recepcja@familypark.pl