25
Luty
2019

Urodziny w hawajskim stylu

Aloha! Family Park zaprasza na hawajskie urodziny.

Hawajskie urodziny dla dzieci

Lato w środku zimy? Wszyscy już tęsknimy za słoneczną, ciepłą pogodą, bogactwem zieleni i atmosferą lata. Ten brak słonecznych dni możemy wynagrodzić naszym dzieciom, organizując w Family Park przyjęcie urodzinowe dla dzieci w stylu hawajskim.
Co kojarzy Wam się z Hawajami?
Maluchy odpowiedzą, że Vaiana, tytułowa bohaterka filmu wytwórni Walta Disneya.
Kolejnym skojarzeniem będą zapewne kolorowe wieńce kwiatowe zwane lei.
Hawaje to jedno z najpiękniejszych, najbardziej malowniczych, przepełnionych bogactwem kolorów miejsc.

Impreza w stylu Vaiany

W Family Park przenosimy się do tej słonecznej krainy pełnej inspiracji, by organizować najlepsze przyjęcia urodzinowe dla dzieci w prawdziwie letnim stylu. Takie urodzinki są kolorowe, wesołe, pyszne i pełne pozytywnej energii. Impreza w stylu hawajskim może całkowicie odmienić stereotypowe i tradycyjne spojrzenie na urodzinowe party. To także miła odmiana po wszystkich przyjęciach w stylu Krainy Lodu, księżniczek czy kucyków.
Podczas przyjęcia urodzinowego w Family Park Jubilata i jego gości przeniesiemy w niezwykłe, pełne kwiatów, rozgrzane w słońcu miejsce, urzekające magią oraz przecudną atmosferą.
Przywitamy wszystkich gości hawajskim ALOHA!
Mały Jubilat na pewno nie będzie rozczarowany!

Aranżując tropikalne urodziny wykorzystujemy pokój urodzinowy Dżungla, który doskonale wpasowuje się swym klimatem i wystrojem do świata Vaiany.
Skorzystaj z naszej recepty na niezapomnianą imprezę!
Urodziny w Family Park Bydgoszcz w stylu hawajskim to doskonały pomysł na imprezę.

Najwięcej atrakcji w jednym miejscu

Urodziny w Family Park to nie tylko wystrój pokoju.
Oferujemy najwięcej zróżnicowanych atrakcji urodzinowych dla dzieci w jednym miejscu. Labirynty ze zjeżdżalniami i basenami z piłeczkami, ogromna pneumatyczna zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, autka, armatki i wiele innych. Od niedawna dla wszystkich lubiących wysokie loty mamy również  strefę trampolin.

strefa-trampolin-bydgoszcz

 

15 lat organizacji urodzin dla dzieci z Bydgoszczy i okolic

Za organizacją imprez dla dzieci w Family Park stoi sztab doświadczonych i przeszkolonych ludzi począwszy od pracowników recepcji, kierowników zmiany, obsługi bufetu, aż po pełnych energii animatorów. Wiele lat doświadczeń zaowocowało wykształceniem się sprawdzonych metod i programów urodzin. Oferujemy 10 gotowych scenariuszy przyjęć urodzinowych oraz możliwość zaproponowania własnego tematu.

Poczytaj więcej o przyjęciach urodzinowych w Family Park.

Sprawdź cennik przyjęć urodzinowych.

Skontaktuj się z nami w celu rezerwacji terminu urodzin.