01-06
Maj
2018

Przyjdź do Family Escape Room i uwolnij zabawę w majówkę

W majówkę zapraszamy do Family Escape Room. Zbierz drużynę i weź udział w niezwykłej przygodzie rozwiązując zagadki i odkrywając tajemnice naszego escape room. Escape room dostępny będzie dla klientów indywidualnych Family Park w dniach 30.04.2018-6.05.2018

Majówka w Family Escape Room

Drodzy Rodzice,

Na liczne prośby o udostępnienie Family Escape Room – mówimy gromkie TAK.

Od 30 kwietnia do 6 maja 2018 macie wyjątkową możliwość, aby podczas wizyty w Family Park wziąć udział w jedynej w swoim rodzaju atrakcji w Bydgoszczy jaką jest Family Escape Room.

Od momentu otwarcia atrakcja cieszy się niezwykłą popularnością i zachwyciła liczne grupy dzieci.

Tym razem na próbę rozwiązania ukrytych tajemnic pozostawionych przez niezwykłego Podróżnika, może udać się cała rodzina.

Poczujcie się jak jedna Drużyna, która współpracuje, nie rywalizuje, dążąc do uwolnienia się z zamkniętego pomieszczenia.

Drodzy Rodzice escape room to doskonałe narzędzie do zaobserwowania jak Wasze dzieci będą analizowały pozostawione wskazówki, czy będziecie je naprowadzać, czy też może pod presją czasu samemu dążyć do rozwiązania zadań. Integracja, współpraca, komunikacja i oczywiście niezwykła zabawa to wszystko może wydarzyć się w Family Escape Room.

Wystarczy, że odwiedzicie w dniach od 30.04 do 6.05.2018 Family Park, który otwarty będzie od 9:00 do 20:00 i do zakupionego biletu wstępu (Cennik biletów) będziecie mogli zakupić bilet do escape room w promocyjnej cenie.

Bilet dla grupy liczącej do 4 osób (dorośli i dzieci) – 20,00 zł

Każda kolejna osoba – 5,00 zł

Maksymalna liczba osób podczas jednego wejścia 12.

Istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji wejścia 52 321 69 55 lub mailowo recepcja@familypark.pl