03-04
Grudzień
2016

Meble firmy FLEXA w Family Park w Bydgoszczy

W najbliższy weekend zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy z firmą FLEXA. Możliwość zobaczenia i przetestowania wybranych mebli, konkursy z nagrodami i cała masa atrakcji.

FLEXA to czołowy projektant i trend-setter w branży dla Dzieci od ponad 40 lat.

Założona w Danii w 1972 roku FLEXA specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i sprzedaży skandynawskich mebli i dodatków do pokoi dla dzieci.

Wszystkie produkty powstają w duchu tej samej skandynawskiej filozofii – ciągła troska o funkcjonalność i estetykę. Firma oferuje szeroki wybór produktów do pokoi dziecięcych: łóżka, zjeżdżalnie, łóżka wysuwane, biurka ale również kolekcje mebli skrzyniowych: szaf, modułów, regałów, półek i komód. Dopełnieniem stylu i radości są tekstylia w kilku tematycznych kolekcjach do wyboru. Korzystając z systemu FLEXA można przebudować pokój dziecka i podążać za jego zmieniającymi się potrzebami i upodobaniami,.

FLEXA to coś więcej niż zwykłe meble dla dzieci!

Flexa oferuje kompleksowe wyposażenie pokoi dziecięcych: łóżka piętrowe, łóżka ze zjeżdżalnią, biurka regulowane dla dzieci oraz szeroki system modułowych szaf  i regałów. Gdy dziecko wyrośnie z danej aranżacji łatwo możecie łatwo przebudować meble w pokoju swojego dziecka i stworzyć wnętrze idealne dla danego wieku, zawsze pewni, że otoczenie dziecka jest funkcjonalne, bezpieczne i estetyczne

FLEXA daje 5 lat gwarancji na dostępność elementów do rozbudowy i 5 lat gwarancji jakości. Meble dla dzieci FLEXA będą zmieniać się wraz z Twoim dzieckiem i podążać za jego potrzebami.

Zapraszamy do Salonów firmowych FLEXA meble dla dzieci w Toruniu i w Warszawie oraz na www.sklep.mebleflexa.pl