05
Październik
2017

III Forum Rodziny

PRZYJDŹ NA TARGI FIRM PRZYJAZNYCH RODZINIE!

W sobotę, 14 października odbędzie się w Bydgoszczy III Forum Rodziny i towarzyszące temu wydarzeniu Targi firm przyjaznych rodzinie. Oprócz kilkudziesięciu podmiotów, które przedstawią swoją ofertę dla rodzin odbędą się także bezpłatne wykłady dla rodziców, a na dzieci i małe i duże czekać będzie wiele atrakcji. Forum, już po raz trzeci, odbywa się w celu promocji Programu „Bydgoska Rodzina 3 plus”.

14 października na stadion CWZS Zawisza przeniesie się między innymi Family Park. Za co dzieci kochają Family Park? Wiadomo! Za dobrą zabawę, wspaniałe animacje i kolorowe atrakcje. Tego wszystkiego nie zabraknie podczas III Forum Rodziny. Nasi animatorzy zadbają o dobry humor najmłodszych uczestników Forum. Będą zabawy, konkursy, animacje!

Każda mała buzia wyjdzie z Forum radosna i kolorowa 🙂
Zapraszamy na malowanie buziaków i wesołe balonowe zwierzątka.

Nie zapominajmy, że Family Park to nie tylko wspaniali Animatorzy, ale też Edukatorzy, którzy w Pracowni Profesora Ciekawskiego odkrywają przed najmłodszymi tajemnice nauki. Fundacja Profesora Ciekawskiego przy Family Park zaprasza Gości III Forum Rodziny w niezwykły świat chemii i fizyki. Edukatorzy z Pracowni Profesora Ciekawskiego zaprezentują liczne eksperymenty i doświadczenia, w interesujący sposób wyjaśnią otaczające nas na co dzień zjawiska fizyczne i chemiczne. W programie pokazów znajdą się eksperymenty z wykorzystaniem ciekłego azotu, pokażemy jak zrobić chemicznego kameleona czy ogniste tornado, zobaczymy jak wyglądają płonące bańki czy ognista zjeżdżalnia. Wspólnie przekonamy się, że z nauką mamy do czynienia na co dzień, często nie zdając sobie z tego sprawy. Będzie bardzo kolorowo, momentami wybuchowo i ogniście!

O godz. 15.00 planowany jest KONCERT największych dziecięcych przebojów w wykonaniu Haliniak Band.

W trakcie trwania targów Partnerzy Bydgoskiej Karty Rodziny 3 plus zapewnią także dużo atrakcji dla rodzin przy stoiskach. Zaplanowano m.in.:
– tworzenie broszek i zawieszek z filcu i tekstyliów – Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego,
– ZOO Bydgoszcz (akwaria z wybranymi gatunkami stawonogów) – LPKiW „Myślęcinek” sp. z o.o.,
– strefa gier – Centrum Gier Pegaz,
– pokaz chustowania – sklep popaopa,
– gry i konkursy – Moderator Inwestycje,

Przez cały czas trwania Forum odbywać się będą bezpłatne warsztaty ze specjalistami dla rodziców i opiekunów:
11.00 – Jak być asertywnym rodzicem
12.00 – Mamo zadbaj o siebie
13.00 – Profile osobowości
14.00 – Doradztwo podatkowe dla rodzin
15.00 – Tato tato, co ty na to
*opiekę nad dziećmi zapewnią animatorzy z Family Park

 

ZAPRASZAMY
14 października 2017 – sobota
godz.: 11:00-16:00
Sala konferencyjna CWZS Zawisza, ul. Gdańska  163
WSTĘP BEZPŁATNY!