Serwis kawowy dla Rodziców

Na organizacji przyjęć dla dzieci znamy się jak nikt inny.

Co innego spełnić oczekiwania Rodziców, którzy też mają ochotę na coś słodkiego podczas przyjęcia urodzinowego dla dzieci.

Ciastka, ciasteczka, serniki może jabłecznik, kostki, kosteczki…każdy lubi coś innego.

I dlatego przygotowaliśmy dla Państwa opcję serwisu kawowego z możliwością wniesienia zakupionego przez siebie ciasta oraz owoców*.

Poczęstunek dla Rodziców

Możecie Państwo zarezerwować dla zaproszonych rodziców nową usługę Family Park – serwis kawowy (zestaw do 15 osób).
Ze względu na Państwa liczne sugestie wprowadzamy możliwość dostarczenia zakupionego w cukierni ciasta (wyłącznie ciasta), które należy dostarczyć tuż przed przyjęciem urodzinowym.

W ramach usługi SERWIS KAWOWY otrzymacie zestaw do 15 osób, w tym:
– przygotowany stół w jednej z dostępnych stref dla rodziców urodzinowych (dostępność sal wg kolejności zgłoszonych rezerwacji usługi serwisu)
– przygotowane nakrycia do serwisu kawy/herbaty,
– talerzyki do ciasta, serwetki,
– 2 termosy (1,5 l) kawy pozwalające na podanie do 20 kaw (150 ml) oraz mleko,
– 1 termos (1,5 l) herbaty z cytryną,
– 2 dzbanki z wodą (1 l) z cytryną.

Do dyspozycji Państwa przygotowaliśmy kilka stref, w których możecie oczekiwać na dzieci, bawiące się podczas przyjęcia urodzinowego.
Podczas składania rezerwacji urodzinowej lub po sprawdzeniu dostępności stref Recepcjonista określi dostępne sale i warianty, biorąc pod uwagę między innymi odległość sali urodzinowej w której znajdują się dzieci, ilość Państwa gości czy dostępność wybranej strefy (obowiązuje kolejność zgłoszeń na podstawie rezerwacji usługi serwisu).

Aktualnie dysponujemy trzema niezależnym strefami dla rodziców urodzinowych:
– S-Pokój (sala znajdująca się przy bufecie/parter)
– Sala Koronacyjna (cicha niezależna sala poza salą główną na parterze)
– Sala Patio (niezależna klimatyzowana sala na piętrze).

W przypadku wyczerpania limitu rezerwacji w danym dniu Recepcjonista może zaproponować przygotowanie stolika w strefie głównej sali zabaw.

 


*Na przyjęcie urodzinowe organizowane w Family Park obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia własnego jedzenia i picia z wyjątkiem tortu urodzinowego dla dzieci oraz ciasta i owoców dla zaproszonych rodziców.
Ze względu na bezpieczeństwo sanitarne Rodzic organizujący przyjęcie zobowiązany jest do okazania dowodu zakupu wnoszonego na obiekt tortu/ciasta/owoców lub do podpisania oświadczenia o odpowiedzialności za wnoszone wypieki w przypadku własnego wyrobu.

 

 

Awwwards