20
Sierpień
2020

U R O D Z I N Y w Family Park

 

 

 

 

 

 

 

 

Family Park słynie z organizacji wspaniałych urodzin tematycznych dla dzieci w różnym wieku i z różnymi zainteresowaniami, proponowane przez nas scenariusze urodzinowe są oryginalne i przede wszystkim niebanalne. Naszymi tegorocznymi hitami są urodzinki SLIME PARTY dedykowane dzieciom które kochają gluciakowe wyzwania, w pokoju FLUO PARTY organizujemy najlepsze imprezy w stylu w pięknym świetle UV. A dla fanów gier i komiksów mamy najnowsze hity urodzinowe BRAWL STARS oraz POKÓJ SUPERBOHATERÓW.

Wszystkie proponowane tematy znajdziecie TUTAJ, a jeżeli wasza pociecha ma szczególne zainteresowania to skontaktujcie się z naszą recepcją. Pomożemy, doradzimy i zajmiemy się realizacją nawet najbardziej nietypowych tematów.


CZY WYPRAWIANIE URODZINEK JEST BEZPIECZNIE?

TAK! Ponieważ:
– stworzyliśmy System Bezpieczeństwa Sanitarnego Family Park
– nasi pracownicy zostali odpowiednio przeszkoleni, a także wyposażeni w specjalne środki dezynfekujące, które służą do przecierania miejsc z którymi odwiedzający mają styczność
– mamy systemy dezynfekcji dla wchodzących i osób przebywających na sali
– nowe rozstawienie stolików na sali gwarantuje komfort i bezpieczeństwo gości
– mamy nową szatnię samoobsługową, z regularnie dezynfekowanymi komorami
– zainstalowaliśmy system dezynfekcja powietrza i powierzchni promieniami ultrafioletowymi UV-C w szatni, recepcji, wielopoziomowego labiryntu, toalet, stref dla rodziców, kącika malucha, pokoi urodzinowych.

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://familypark.pl/system-bezpieczenstwa-sanitarnego/

Jeśli macie Państwo pytania zachęcamy do kontaktu.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od wtorku do niedzieli pod numerami telefonów:
52 321 69 55 lub 500474107

 

Awwwards