29
Maj
2021

OTWARTE!

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice

Za nami bardzo, bardzo ciężki rok – zaliczamy się do branży, której oberwało się najbardziej.  Ale wreszcie po baaardzo długiej przerwie, która liczyła aż 203 dni możemy ogłosić, że MAMY OTWARTE!

Bardzo stęskniliśmy się za Wami, za dziećmi, za gwarem i śmiechem na sali. 
Od tej pory obiekt będzie funkcjonował normalnie, zgodnie z godzinami otwarcia. Pamiętajcie jednak, że nadal należy stosować się do wszystkich powszechnie obowiązujących zasad i restrykcji.
Na naszym obiekcie będzie obowiązywała zasada DDM: dystans, dezynfekcja i maseczka. Na pewno pamiętacie jak bardzo dobrze przygotowaliśmy się do zasad bezpiecznej zabawy po pierwszym lockdownie i jako jedni z pierwszych zastosowaliśmy system dezynfekcji powietrza lampami UV-C od recepcji, poprzez sanitariaty, pokoje urodzinowe, figloraj itp. Nasze procedury nadal bardzo dobrze działają, dodatkowo wielkość naszego obiektu pozwala nam na przyjęcie ponad 200 osób jednocześnie, dlatego  nie prowadzimy rezerwacji miejsc ani konieczności rezerwacji biletów wstępu. Mamy tyyyyle miejsca, że każdy się wybawi!

Więcej informacji na temat wprowadzonego przez nas Systemu Bezpieczeństwa Sanitarnego znajdziecie na stronie: https://familypark.pl/system-bezpieczenstwa-sanitarnego/ 

Pakujcie dzieciaki i przyjeżdżajcie do Family Park!
Do zobaczenia!