29
Kwiecień
2023

Majówka z Family Park

Drodzy Familiparkowicze!

W dniach 1-7 maja zapraszamy codziennie od 9:00 do 20:00

No i mamy dla Was mega prezent na majówkę!

Przez całą majówkę automaty i gry zręcznościowe takie jak: cymbergaje, koszykówka, zbijaki będą działały w trybie frree!

Będzie można nagrać się do woli. 

Zapraszamy w majówkę na niezapomnianą zabawę w naszym centrum zabaw rodzinnych!

Nasze atrakcje rekreacyjne oferują wiele korzyści dla zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców.

Oto kilka powodów, dla których warto odwiedzić Family Park w majówkę:

Family Park to zabawa dla całej rodziny:

Nasze atrakcje są dostosowane do różnych grup wiekowych, dzięki czemu każdy z członków rodziny może znaleźć coś dla siebie i spędzić razem czas w przyjemny sposób.

Wzmacnianie relacji: Zabawa w naszym centrum zabaw jest doskonałą okazją do wzmocnienia relacji z dziećmi. Wspólne przeżywanie radości i emocji na atrakcjach buduje więź między rodzicami a dziećmi.

Family Park to ruch i aktywność fizyczna:

Nasze atrakcje to doskonały sposób na aktywność fizyczną dla dzieci i dorosłych. Zabawa na figloraju, zjeżdżalniach i innych urządzeniach rekreacyjnych pomaga w utrzymaniu dobrej formy fizycznej.

Rozwój umiejętności: Nasze atrakcje rekreacyjne rozwijają różne umiejętności, takie jak równowaga, koordynacja ruchowa i refleks. Zabawa na nich pomaga dzieciom w rozwijaniu tych umiejętności, co wpływa na ich rozwój fizyczny i umysłowy.

Family Park to bezpieczeństwo i wygoda:
Nasze centrum zabaw zapewnia bezpieczeństwo i wygodę dla rodziców i dzieci. Nasze atrakcje są zawsze w pełni sprawne i utrzymane w czystości, a obsługa dba o to, aby każdy czuł się komfortowo podczas zabawy.

Nie czekaj, odwiedź Family Park w majówkę i spędź niezapomniany czas z rodziną!

Przed wizytą sprawdź cennik zabawy https://www.familypark.pl/cennik